Pedagógiai munkát segítők:

Andrásfay Endre
szabadidőszervező, diákönkormányzatot támogató
Bátai Georgina
gazdasági  és HR ügyintéző, e-napló admin
Franczia Éva
könyvtáros
Török Tamás
rendszergazda
Kovács Anna
iskolatitkár
Örsi Anita
iskolatitkár
Tordai Judit
pedagógiai asszisztens
Ujhelyi Tamás
laboráns

Elérhetőségeink:

Cím: Budapest, Szentlélek tér 10. 1033   Telefon: (+36 1) 368-6850; (+36 1) 368-2148;  Fax: (+36 1) 250-1211

E-mail: titkarsag"kukac"obudaigimnazium.hu; iroda"kukac"obudaigimnazium.hu