ELŐADÁS A NEMZETI PEDAGÓGUS KARBAN
Megtisztelő felkérésnek tettem eleget, amikor a Nemzeti Pedagógus Kar Földünk, környezetünk tagozatának szakmai napján előadást tartottam.
A rendezvény helyszínének a szépen felújított „Tündérpalotát” választották, a félévenként egyszer esedékes tagozati ülést 2018. október 17-én tartottuk. A különböző előadások, hozzászólások előtt mutattam be a munkámról, eredményeimről szóló prezentációmat, melynek az „Amiről a térkép mesél – Egy gimnáziumi földrajztanár tapasztalatai a közoktatásban” címet adtam.
A földrajztanítás iránt elkötelezett kollégák körében tartalmas beszélgetést folytattunk a munkánk aktuális kérdéseiről, megoldásra váró problémáinkról. A tagozat egyelőre családias hangulatban működik, de hosszú távon bízunk abban, hogy sikerül összefogni a földrajztanítás jövőéért dolgozó, elkötelezett pedagógusokat.
Budapest, 2018. október
Nagy Mónika