Óbudaisok a „Jó tanuló, jó sportoló” ösztöndíjak és oklevelek ünnepélyes átadásán

Mint már annyiszor, iskolánk tanulói most is eredményesek voltak az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata által meghirdetett „Jó tanuló, jó sportoló” pályázaton.
2019. november 5-én több ismert élsportoló, büszke szülő és tanáraik jelenlétében a kerület polgármestere adta át a díjazottaknak kiemelkedő teljesítményük megérdemelt jutalmát.
Iskolánk kilenc tanulója részesült valamilyen elismerésben, közülük is kiemelendő Marosi Viktória (12. b), aki már ötödik alkalommal részesült ösztöndíjban, és ezzel csúcsot állított fel a kerületben, de hát mi más is lenne kézenfekvőbb egy sportoló esetében, mint hogy csúcsokat állít fel.
Rajta kívül ösztöndíjban részesült:
Demek Marcell 10. b
Deák Sarolta 11. b
Várlaki Luca 10. b
Maticsek Lizett 11. D
Oklevelet kapott:
Lukács Máté 7. b
Bíró Kitti 10. b
Maróti Adrienn Emese 10. c
Kolczonay Borbála Janka 12. F
Gratulálunk, és büszkék vagyunk Rájuk!