Tankönyvek visszáruzásával kapcsolatos információ
Ha a tankönyvekért fizető szülő visszaküldene könyve(ke)t, akkor az alábbi címre teheti:
Könyvtárellátó Nonprofit Kft (Üllő-Raktár)
Budaörs
OLK 1000
A csomag tartalmazza a szülő (gondviselő) által megírt elállási nyilatkozatot (ebben segít az iskolai tankönyvfelelős, ha szükséges), a vadonatúj könyve(ke)t és a számlát! Csak egyéni visszáru lehetséges, az iskolának nincs joga erre.
Bővebb információt a Szülői felületen (szuloifelulet.kello.hu), a kello.huoldalon találhatnak, vagy kereshetik az iskola tankönyvfelelősét (Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.), tankönyvellátós kapcsolattartóját (Horváth Hajnalka ügyfélszolgálati ügyintéző, telefon: 1/237-69-00/201, e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..).
A csomagfeladási határidő 2019. szeptember 14.!