T Á J É K O Z T A T Ó

- étkeztetés -

Az Óbudai Gimnázium étkeztetés ellátási feladatait 2017. január 01-étől az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet látja el.
7-8 évfolyam  1 adag 100%-os (nettó:236.- x nap x 27 % áfa)
50% -os (nettó:118.- x nap x 27 % áfa)
9-12 évfolyam 1 adag 100%-os (nettó:276.- x nap x 27 % áfa)
50%-os  (nettó:138.- x nap x 27 % áfa)
Az étkezés igénybevételének alap dokumentációja az IGÉNYLŐLAP, szoros tartozéka az ADATKEZELÉSI NYILATKOZAT, valamint ha kedvezményre jogosultság van, akkor a 8.sz.melléklet, amit eredeti kitöltéssel és aláírással kell benyújtani. Ezekre vonatkozó információ és űrlapok elérhetőek az Óbudai Gimnázium honlapján vagy az ÉSzGSz hivatalos honlapján www.gsz.modelltiszk.hu
A és B menü választási lehetőséget kínál a szolgáltató.
A befizetés történhet készpénzben, vagy átutalással.
Az átutalásos befizetés menetét az Óbudai Gimnázium honlapján www.obudaigimnazium.hu előírtak szigorú betartása mellett tudják elfogadni.
A pénztár helyiségében történik a készpénzes ebéd befizetése kizárólagosan a kiírt befizetési napokon, ami programon keresztül kerül rögzítésre, egyidejű befizetési számla és ebédjegy kiadása mellett.
Az átutalással rendezett ebédbefizetés utólagosan kerül a programban berögzítésre, a befizetési számla is utólag vehető át és az ebédjegyek a konyhára kerülnek.
A befizetett tanuló ebédet csak ebédjegy leadása ellenében kaphat.
Az ebédlemondást a befizetett tanulóra a szülő tárgyi napra/napokra legalább1 nappal  korábban, minden nap kizárólag reggel 8:45 óráig az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail-ben jelezheti utólagos ebédjegy leadási kötelezettséggel.
Az elfogadott lemondás beszámítása/visszafizetése a következő befizetés esetén kerül jóváírásra.
ELŐZETES TÁJÉKOZTATÓ A 2019/2020 tanév I. félévére ütemezett ebédbefizetések:
időszak                                   befiz. napok       Pótbefizetés:                      befiz. órák
09.02.-09.30.-ig = 21 nap       -08.21.-22.-ig             08.27.                  8:00 – 16:00 óra között
10.01.-10.31.-ig = 22 nap       -09.10.-11.-ig-            09.17.                        -           „           -
11.04.-11.29.-ig = 20 nap       -10.08.-09.-ig-            10.15.                        -           „           -
12.02.-12.20.-ig = 17 nap       -11.12.-13.-ig-            11.19.                        -           „           -
 (A fenti adatokban a változás jogát fenntartva kérjük, szíveskedjenek figyelemmel kísérni az
Óbudai Gimnázium honlapját www.obudaigimnazium.hu)
Aki a fenti befizetési időpontokról lemarad, befizetését kizárólag az étkezési ügyintézővel az alábbi telefonos 06/20-852-8597egyeztetés szerint, munkanapokon 8:00-14:00 óra közötti elérhetőséggel pótolhatja.
AZ ÉTKEZÉSI TÁMOGATÁST KIZÁRÓLAG A MŰKÖDTETŐ-ÜZEMELTETŐ  ÁLTAL ELŐÍRT FORMANYOMTATVÁNYON KERESZTÜL LEHET ELFOGADNI!
100%-os kedvezmény vehető igénybe:
- A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. tv.
  148 § (5) bekezdés a c) alpontja értelmében a rendszeres gyermekvédelmi
  kedvezményben részesülő 7-8. évfolyamos, melyet érvényes határozattal igazol.
Alanyi jogon járó 50%-os kedvezmény vehető igénybe:
- aki három - vagy többgyermekes családban él, és a családi pótlék folyósítási igazolása ezt
  alátámasztja,
- aki tartósan beteg vagy fogyatékos, amit hatósági igazolvánnyal és családi pótlék
   igazolással alátámaszt,
- akire nézve a szülő rendszeres gyermekvédelmi kedvezményt kap, melyet érvényes
   határozattal igazol.
Az alanyi jogon járó kedvezmény független a jövedelemtől és az állandó lakhelytől.
Szociális étkezéstérítési támogatást kizárólag az állandó lakóhely szerinti illetékes Önkormányzat Szociális Ügyosztálya állapíthat meg.
Budapest, 2019. május 08.
Vassné Stevlik Teréz
Étkezési üi.