Kedves Szülők, Hozzátartozók, Támogatóink!
Ismét közeleg 2019. május 20-a, a személyi jövedelemadó bevallás határideje. Legtöbbünk adóbevallását a NAV elkészíti, de a lehetőség, hogy rendelkezzünk adónk 1 % - ának felhasználásáról, továbbra is megillet minket.
Ezért kérjük Önöket, éljenek e jogukkal, és támogassák az Együtt az Óbudai Gimnáziumért Alapítványt, és ne feledkezzenek meg a nyilatkozat megtételéről.
Alapítványunk legnagyobb bevételi forrása ez a támogatás, melyet az iskola tárgyi feltételeinek, oktatási körülményeinek javítására, fejlesztésére, rászoruló diákjaink segítésére, tehetséges diákjaink támogatására fordítunk.

A nyilatkozat megtételének online módja ügyfélkapuval rendelkezőknek:
1. Másolja az alábbi linket internetes keresőjébe
2. Ügyfélkapus felhasználó nevével és jelszavával lépjen be.
3. A felugró ablakon válassza az 1+1 % nyilatkozat felületet
4. Személyes adatait nem kell megadnia, ha nem kívánja.
5. Válassza a rendelkezés civil kedvezményezett részére opciót.
6. Írja be az Együtt az Óbudai Gimnáziumért Alapítvány adószámát, mely: 18145034-1-41
7.Helyes adószám esetén megjelenik a névnél az alapítvány neve.
8. Kattintson a mentés gombra, majd utána az ellenőrzés gombra, az esetleges hibák kiszűrése érdekében. Figyelem! A mentés még nem beadás, ezért ne felejtse el a befejező lépést sem!
9. Utolsó lépésként kattintson a beadás gombra, melyet még egyszer meg kell erősítenie.
Bízva támogatásukban köszönettel

az Együtt az Óbudai Gimnáziumért Alapítvány kuratóriuma
Elérhetőségeink:

Cím: Budapest, Szentlélek tér 10. 1033   Telefon: (+36 1) 368-6850; (+36 1) 368-2148;  Fax: (+36 1) 250-1211

E-mail: titkarsag"kukac"obudaigimnazium.hu; iroda"kukac"obudaigimnazium.hu; titkarsag.obudaigimn"kukac"ebtk.hu