ELŐADÁS A NEMZETI PEDAGÓGUS KARBAN
Megtisztelő felkérésnek tettem eleget, amikor a Nemzeti Pedagógus Kar Földünk, környezetünk tagozatának szakmai napján előadást tartottam.
A rendezvény helyszínének a szépen felújított „Tündérpalotát” választották, a félévenként egyszer esedékes tagozati ülést 2018. október 17-én tartottuk. A különböző előadások, hozzászólások előtt mutattam be a munkámról, eredményeimről szóló prezentációmat, melynek az „Amiről a térkép mesél – Egy gimnáziumi földrajztanár tapasztalatai a közoktatásban” címet adtam.
A földrajztanítás iránt elkötelezett kollégák körében tartalmas beszélgetést folytattunk a munkánk aktuális kérdéseiről, megoldásra váró problémáinkról. A tagozat egyelőre családias hangulatban működik, de hosszú távon bízunk abban, hogy sikerül összefogni a földrajztanítás jövőéért dolgozó, elkötelezett pedagógusokat.
Budapest, 2018. október
Nagy Mónika
Elérhetőségeink:

Cím: Budapest, Szentlélek tér 10. 1033   Telefon: (+36 1) 368-6850; (+36 1) 368-2148;  Fax: (+36 1) 250-1211

E-mail: titkarsag"kukac"obudaigimnazium.hu; iroda"kukac"obudaigimnazium.hu; titkarsag.obudaigimn"kukac"ebtk.hu