Változás az Óbudai Gimnázizum Házirendjében

2021-09-13 12:20:59

Tájékoztatom a Tisztelt Szülőket, és Tanulókat, hogy az Óbudai Gimnázium Házirendjében a következő változás lép életbe 2021. 09. 13-tól. „Az Óbudai Gimnázium területét tanítási időben csak a szülő eseti kérésére hagyhatja el a tanuló, ezt az osztályfőnök engedélyezi.˝

Tisztelt Szülők!

Tisztelt Tanulók!

Köszöntök mindenkit a 2021/2022-es tanév első napjaiban.

Reméljük, hogy ebben a tanévben már a jelenléti oktatás keretében tudjuk a tanévet teljesíteni.

Kérek minden Szülőt és Tanulót, hogy csak indokolt esetben (pl. fogszabályozás, vérvétel, stb.) éljen ezzel a lehetőséggel.

Az előrehozott érettségit tett tanuló az érettségit tett tárgy óralátgatása alól fel van mentve, de az intézmény területét nem hagyhatja el.

Az Óbudai Gimnáziumban lehet ebédelni, illetve akik ebédet hoznak maguknak, ezt az ebédlőben meg tudják melegíteni. A tanulók a büfében is vásárolhatnak ételeket a délelőtt folyamán.

A 4. és az 5. óra után az intézményt csak azok a tanulók hagyhatják el, akiknek aznap már befejeződött a tanítás.

A szigorító intézkedések bevezetésének oka a biztonságos iskolai környezet megteremtése. Az intézmény engedély nélküli elhagyása fegyelmi következménnyel jár.

Budapest, 2021. 09. 12.

Szűcs József